Příběh Fine Lines se začal psát krátce po tom, co nám osud přinesl Philly. Philly pochází z osady na východu Slovenska, kde se jí někdo společně s dalšími psy pokusil zbavit odvedením do lesa, kde se poté potulovala několik dní. Prošla dvěmi útulky a skončila u nás v Praze.

Již od začátku nám bylo jasné, že je Philly velká osobnost a proto jsme jí začaly šít obojky na míru tak, aby měla vhodnou variantu ke každé příležitosti. Při výrobě jsme již od úplného začátku dbaly na to, aby naše radost z produktů nestála na utrpení jiných zvířat. Napadlo nás, že by soucitné produkty mohla ocenit i širší veřejnost a proto vznikl tento e-shop. Tehdy se také zrodila myšlenka a touha pomáhat dalším zvířatům s podobným životním příběhem.

Všechny naše produkty jsou ručně šité, osobně vyzkoušené a hlavně soucitné, tzn. z veganských materiálů netestovaných na zvířatech. Každé objednávce věnujeme speciální pozornost a produkty šijeme na míru Vašim mazlíčkům tak, aby vše co nejlépe sedělo a přinášelo dlouhodobou radost.

 

Náš team

Seznamte se s námi

Philadelphia

CEO, Kvalitář

Philly se stará o kvalitu všech produktů. Přes její packy projde každý nový produkt, který následně otestuje a do prodeje pustí jen ty nejlepší kousky.

Adele Horelicová

CEO, Designer

Adele stojí za vznikem značky. Přeměňuje nápady v nové produkty, šije, fotí a stará se o hladký průběh Vašich objednávek.

Mima Matyašovská

CEO, Média

Mimky parketou jsou sociální sítě. Připravuje pro Vás atraktivní příspěvky a stará se o komunikaci. V neposlední řadě fotí a chystá Vaše objednávky.

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro