Příběh Fine Lines se začal psát krátce po tom, co nám osud přinesl Philly. Philly pochází z osady na východu Slovenska, kde se jí někdo společně s dalšími psy pokusil zbavit odvedením do lesa, kde se poté potulovala několik dní. Prošla dvěmi útulky a skončila u nás v Praze.

Již od začátku nám bylo jasné, že je Philly velká osobnost a proto jsme jí začaly šít obojky na míru tak, aby měla vhodnou variantu ke každé příležitosti. Při výrobě jsme již od úplného začátku dbaly na to, aby naše radost z produktů nestála na utrpení jiných zvířat. Napadlo nás, že by soucitné produkty mohla ocenit i širší veřejnost a proto vznikl tento e-shop. Tehdy se také zrodila myšlenka a touha pomáhat dalším zvířatům s podobným životním příběhem.

Všechny naše produkty jsou ručně šité, osobně vyzkoušené a hlavně soucitné, tzn. z veganských materiálů netestovaných na zvířatech. Každé objednávce věnujeme speciální pozornost a produkty šijeme na míru Vašim mazlíčkům tak, aby vše co nejlépe sedělo a přinášelo dlouhodobou radost.

 

Our Team

Meet the team behind Fine Lines

Philadelphia

CEO, Quality

Philly takes care about the quality of every new product that we develop.

Adele Horelicová

CEO, Designer

Adele is the owner of Fine Lines. She designs and also makes all the products.

Mima Matyašovská

CEO, Media

Mima takes care about out social media. She also helps with new ideas.

Choose your currency
CZK Czech koruna
EUR Euro